3D permanentní řasy

Hlavní stránka » 3D permanentní řasy

Absolutní novinkou v prodlužování řas je metoda 3D efect. Tato metoda vychází z původní metody prodlužování řas. Při aplikaci velmi jemných řas, které imitují řasy přírodní, je speciálním vrstvením docílen 3D efect. Budí dojem přírodních extrémně hustých řas.

Metoda 3D efect je variabilní a nabízí více možností aplikace a tím docílení speciálních efektů. 3D permanentní řasy si zamilují zvláště ženy, které touží po přirozeném vzhledu. 3D řasy se hodí jak pro krátké, tak i etrémně dlouhé řasy.

Tato metoda je absolutní novinkou a stojí za to ji vyzkoušet. Dá se apllikovat i zákaznicím, které již mají prodloužené řasy klasickou 2D metodou.

Aplikace 3D řas je velmi technicky náročná a proto zákaznicím doporučujeme pečlivé zvážení výběru studia, kde si řasy nechají aplikovat.

Prodlužování spodních řas

Mezi novinky patří i aplikace spodních řas. Byla vyvinuta nová adheziva, díky kterým lze spodní řasy zhušťovat a prodlužovat šetrně a bez dráždění očí.

Permanentní řasenka

Další variantou zvýraznění přírodních řas je aplikace permanentní řasenky. Je vhodná pro zákaznice, které neuvažují o prodloužení řas metodou řasa na řasu nebo je z důvodu alergie mít nemohou. Aplikace se provádí jednou za dva až tři týdny, kdy je nutno původní řasenku odstranit a opětovně aplikovat. Aplikace trvá cca 30 min a provádí se na horní i spodní řasy. Permanentní řasenka se hodí také pro krátkodobé záměry, jako např. na dovolenou. Výhodou je nízká cena.

Krátkodobé prodloužení řas

Rychlá a levná metoda, pomocí které můžete docílit efektu permantně prodloužených řas pro vyjímečné příležitosti jako je svatba, ples či důležité rande nebo party.

Ceník 3D permanentních řas

Nový set 3D permanentních řas 1 800,– Kč
Doplnění 3D permanentních řas 600,– Kč
Prodloužení spodních řas 380,– Kč
Permanentní řasenka 280,– Kč