Dotazy

Hlavní stránka » Dotazy

Jak dlouho trvá aplikace?

Podle počtu permanentních řas se doba potřebná k první aplikaci pohybuje okolo 2 hodin.

Jak často se musejí řasy doplňovat?

Lidské řasy se obnovují v cca 90ti denním cyklu. Postupně vypadávají a jsou nahrazovány novými. Proto přibližně po 3 – 4 týdnech je nutné doplňování permanentních řas, jelikož přirozenou obnovou řas dochází k jejich prořídnutí.

Je věk omezující faktor?

Není. Permanentní řasy mohou zdobit ženu každého věku.

Znamená nejlevnější prodlužování řas nižší kvalitu?

Nikoli: Cena se odvíjí od vstupních cen výrobce permanentních řas, umístění kosmetického salonu, požadované marže salonu a značky. Nejdražší neznamená nejkvalitnější.

Jaký je rozdíl mezi umělými a permanentními řasami?

Umělé řasy se lepí vcelku na horní víčko a vyžadují odstranění cca po jednom dni.Jsou na první pohled patrné a používají se pro mimořádné příležitosti typu ples, svatba apod. Permanentní řasy jsou určeny pro každodenní nošení, aplikují se antialergenním lepidlem po jednotlivých řasách na vlastní řasy, které žádným způsobem nezatěžují,nikoli na víčko. Při pravidelném doplňování po 3–4 týdnech je můžete nosit stále.

Vztahuje se na aplikaci záruka?

Záruka v pravém slovasmyslu se na permanentní prodlužování řas nevztahuje, jelikož trvanlivost aplikovaných řas není závislá jen na zručnosti kosmetičky, která prodlužování provádí. Velký vliv na trvanlivost řas má i péče zákaznice a dodržování malého počtu pravidel spojených s nošením permanentních řas. Částečnou kompenzací absence záruky je první doplnění řas do 14 dnů od aplikace zdarma.

Jaké výhody má prodlužování řas a kosmetika ve Šlapanicích?

Na prvním místě samozřejmě příznivá cena poskytovaných služeb a příjemné prostředí nově vybudovaného Oranž studia. Dále možnost bezproblémového parkování přímo u Oranž studia nebo přímé spojení MHD z Brna trolejbusem č. 31 od hl. nádraží. Ze středu Brna jste v Oranž studiu za 25 min.

Jaké jsou objednací lhůty?

Kosmetiku ve Šlapanicích vyznačují krátké objednací lhůty a flexibilní pracovní doba, kterou se snažím vycházet zákaznicím maximálně vstříc.