Kurzy prodlužování řas

Hlavní stránka » Kurzy

Novinkou naší firmy je nabídka kurzů pro získání certifikátu v oboru prodlužování řas. Po úspěšném zakončení kurzu Prodlužování řas získáte certifikát o odborném proškolení. Na kurzu budete pracovat s materiálem firmy Blink lash stylist & Care. V rámci školení budete dokonale seznámeni s principem prodlužování řas jak teoreticky, tak prakticky školitelkou, která je sama praktikem v oboru. Jedná se o velmi precizní proceduru a preferujeme osobní přístup a trénink. Z toho důvodu je jednou školitelkou školena jen jedna zájemkyně.

Během školení, po absolvování teoretické části, si sama vyzkoušíte řasy prodlužovat na živé modelce. Ze školení odejdete s vědomím, že už jste si celý výkon komplet vyzkoušela, prodlužování řas ovládáte a nic Vás při další aplikaci nemůže překvapit. V průběhu školení se dozvíte i praktické „vychytávky“ získané školitelkou během své praxe. Školení je velmi náročné, ale budete to skutečně umět.

Je potřeba, abyste si na školení dovedla vlastní modelku, které budete řasy aplikovat.

Kurz trvá cca 6 – 8 hodin, dle zručnosti školené zákaznice. Začínáme ve většině případů v 8 hodin ráno, ale je možná i individuání domluva.

Cena samostatného kurzu je 2 800 Kč.

Cena kurzu včetně sady Profesional je 6 000 Kč.

Obsah sady Profesional

Kosmetický kufřík

Ultra rychleschnoucí lepidlo

Remover gel – odstraňovač lepidla

Primer – odmašťovač

Antialergenní ochranná páska spodních víček

Kartáčky na řasy – 10ks

Nůžky

Mikroštětečky

Skleněná podložka na lepidlo

Pinzeta typu S

Pinzeta typu I

Řasy typu C

Pokud nechcete k sadě kosmetický kufřík, je možné objednat pouze sadu za sníženou cenu 2800,– Kč. Celková cena včetně kurzu činí v tomto případě 5600,– Kč.

#####

Se sadou Profesional můžete ihned po absolvování kurzu začít aplikovat permanentní řasy svým zákaznicím, jelikož sada obsahuje vše potřebné pro profesionální prodlužování řas.

Termíny kurzů leden – prosinec:

Kurzy probíhají ve všedních dnech popřípadě v sobotu. Je potřeba se telefonicky domluvit.