Prodlužování řas

Hlavní stránka » Prodlužování řas

Trápíte se, protože vás skoupá příroda neobdařila dlouhými a hustými řasami? Můžete si je nechat prodloužit a zhustit! Umožní vám to nová revoluční technika B-lashes spočívající v prodlužování a zhušťování řas. Technika v prodlužování řas metodou řasa na řasu. Tato technika vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně. Řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu.

Na jakém principu permanentní řasy fungují?

Na vlastní řasy se aplikují umělé řasy z lehkého syntetického materiálu speciálním medikálním adhesivem, jednotlivě řasa na řasu. Vaše řasy dále rostou dle svého přirozeného cyklu i s novou řasou. Spojení je tedy neviditelné, přirozené a zároveň pevné.

Permanentní řasy se vyrábějí v délkách od 7 do 17 mm, v mnoha barvách a v několika tvarech a tloušťkách. Díky tomu lze vhodným výběrem aplikovaných řas korigovat tvar oka i přizpůsobit vzhled dle přání zákaznice. Od naprosto přirozeného po vysoce extravagantní. Prodloužení řas udělá Váš pohled neodolatelným.

S permanentními řasami B-lashes se ráno probudíte již „nalíčená“ , jste kdykoliv upravená a můžete se s nimi bezstarostně oddávat svým oblíbeným aktivitám jako je sport, plavání, sauna, tanec bez obav z kruhů pod očima. Vyzkoušejte je a zvyknete si na ně pro jejich pohodlí, více než na vlastní. Líčit se můžete, ale již nemusíte.

Řasy B-lashes jsou také ideálním řešením pro zvláštní příležitosti, jako svatby či fotografování. Vyzkoušejte je a zvyknete si na ně pro jejich pohodlí.

Aplikace trvá 2 až 3 hodiny, dle počtu aplikovaných řas. Doplňování odrostlých řas se provádí jednou za 3 – 4 týdny. S doplňováním je možné prodloužené řasy nosit stále, neboť vlastní řasy nezatěžují.

Nový set permanentních řas – první aplikace

Nový set permanentních řas 1 290,– Kč

Aplikujeme Vám 70 – 90 řas na oko (dle kvality Vašich řas). ZDARMA obdržíte kartáček na řasy. Provádíme aplikaci Swarovského kamínků za cenu 30 Kč/ks.

Doplnění řas

do 30 řas/oko 400,– Kč
do 40 řas/oko 500,– Kč
do 50 řas/oko 600,– Kč
Odstranění zbytku řas 200,– Kč